RoxMedya

Instagram Kanal Üyesi Satın Al

Instagram kanal üyesi satın al paketleri ile Instagram topluluğunuzu genişletin ve takipçileriniz ile aranızda güçlü bir bağ kurun!

13 Paket Mevcut
Genel Özellikler
Paket Detayları

Data Kalitesi

%100 Global Kullanıcılar

Başlama Hızı

Anında Gönderilir

Gönderim Hızı

Günlük Ortalama 500-1000 Arası Gönderim

Garanti Süresi

Garantisizdir

Ödeme Güvencesi

3D Güvenli Ödeme

  • Aktif Kullanıcılar
  • Doğal Artış Olarak Yüklenir
  • %100 Global Kullanıcılar
  • Düşüş Çok Az Olur
  • Güvenli Ödeme
Paketinizi Seçiniz

Hizmet satın alacağınız platformu & kategoriyi seçtikten sonra size uygun miktarlı paketinizi seçin.

Gerekli Bilgileri Doldurun

İşlemlerinizi sorunsuz tamamlamak için ihtiyacımız olan bilgileri doğru giriniz.

Güvenli Ödemenizi Yapın

İster PAYTR Güvenli Ödeme, ister Havale/Eft vb. diğer ödeme yöntemleriyle ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Instagram Kanal Üyesi Satın Al Hizmeti

Instagram kanal üyesi satın alarak Instagram'daki topluluğunuzu büyütebilir ve geniş kitlelere hitap edebilirsiniz. %100 gerçek global kullanıcılar tarafından gönderilen üyeler ile hesap etkileşiminizi arttırmak çok kolay. Anında gönderilen instagram kanal üyeleri ile topluluğunuzu büyütmek için vakit harcamanıza gerek yok. Aktif kullanıcılar etkileşiminizi arttıracak ve doğal artış olarak yüklenen kanal üyeleri ile hesabınız spam olarak algılanmaz. 3D güvenli ödeme yöntemi ile siparişlerinizi tamamlayabilir ve bu işlemlerde hesabınızın şifresini vermeden kanal üyei satın alabilirsiniz.

Instagram Kanal Üyesi Satın Almanın Avantajları Neler?

Instagram'da kanal üyesi satın alarak topluluğunuzu büyütebilirsiniz. Bu sayede kullanıcılarınız ile olan bağı güçlendirir ve onlar ile olan etkileşiminiz de artar. Takipçileriniz ile iletişime geçmenin en iyi yollarından biri olan Instagram kanalı, takipçileriniz ile olan bağınızı doğrudan yükseltecek önemli bir özelliktir. Hesabınızın etkileşiminin artması, diğer kullanıcılara da hesabınızı gösterecek ve yeni takipçiler elde edeceksiniz. Ayrıca, %100 organik takipçiler ile arttırabileceğiniz instagram kanal üye sayınız hesabınızın organik bir şekilde büyümesini sağlayacaktır. Aynı zamanda doğal akışında gelen üyeler ile hesabınız spam olarak algılanmayacaktır.

Instagram Kanal Özelliği Nedir?

Son zamanlarda yeni bir güncelleme ile gelen Instagram kanal özelliği, içerik oluşturucuların takipçileriyle daha özel bir şekilde iletişim kurmasını sağlayan bir özelliktir. Instagram kanalı ile takipçileriniz ile aranızda fotoğraf, video, metin mesajı ve sesli mesajlar gönderebilirsiniz. Kanallar, canlı yayınları da destekler. Bu sayede canlı yayınızda da yeni takipçiler elde edebilirsiniz. Instagram kanalı ile takipçileriniz ile aranızda özel bir bağ kurabilir, sadece kanal üyeleriniz için içerikler oluşturabilirsiniz.

Instagram Kanal Nasıl Oluşturulur?

Instagram'da kanal oluşturmak çok basit birkaç adımdan oluşmaktadır. Kanal oluşturmak için öncelikle uygulamanızı açarak profilinize gidin. Daha sonra sırası ile hesap ayarları -> iletişim -> kanallar haritasını izleyin. Son olarak ise "kanal oluştur" butonuna tıklayın. Instagram kanalınızı oluşturmak bu kadar kolay. Şimdi kanalınıza üyeler almak için RoxMedya'nın instagram kanal üyesi satın al paketlerini inceleyerek ihtiyacınıza en uygun paketi satın alabilirsiniz.

 

 

Aklınıza takılan bir soru mu var?

ROXMEDYA olarak aklınıza takılan tüm sorularınızı cevaplamak için bekliyoruz. Hemen sizde Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz...
DESTEK HATTI
3 Dakika Önce