RoxMedya

Threads Takipçi Satın Al

Threads takipçi satın al hizmetleri ile Threads platformunda hesabınıza organik takipçiler gelsin! Hemen şimdi Threads paketlerimizi inceleyin!

8 Paket Mevcut
Genel Özellikler
Paket Detayları

Data Kalitesi

Global Kullanıcılar

Başlama Hızı

0-15 Dakika Arasında Başlar

Garanti Süresi

Garantisizdir.

Ödeme Güvencesi

3D Güvenli Ödeme

  • Global Kullanıcılar
  • Doğal Artan Gönderim
  • 0-15 Dakika Arasında Başlar
  • 7/24 Canlı Destek
  • 3D Güvenli Ödeme
Paketinizi Seçiniz

Hizmet satın alacağınız platformu & kategoriyi seçtikten sonra size uygun miktarlı paketinizi seçin.

Gerekli Bilgileri Doldurun

İşlemlerinizi sorunsuz tamamlamak için ihtiyacımız olan bilgileri doğru giriniz.

Güvenli Ödemenizi Yapın

İster PAYTR Güvenli Ödeme, ister Havale/Eft vb. diğer ödeme yöntemleriyle ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

asdasd

asdasd

asdasd

  • asdasd
  • asdasd
  • asdasd
  • asdasd
  • asdasd

Threads Takipçi Satın Al Hizmeti Nedir?

Threads takipçi satın al hizmeti, Threads'de takipçi sayınızı kolay bir şekilde arttırabileceğiniz RoxMedya hizmetidir. Global kullanıcılar tarafından gelen takipçiler ile hesabınızın etkileşimini arttırın ve diğer kullanıcıların da önüne düşün. 15 dakika içerisinde başlayan işlemler doğal bir şekilde artarak ilereler ve hesabınızın doğal bir şekilde takipçi sayısını arttırmasını sağlar. Bu sayede hesabınız spam olarak algılanmaz ve güvenli bir şekilde Threads'te takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz. 3D ödeme yöntemi ile ödemenizi tamamlayabilir ve güvenli bir şekilde ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Threads Nedir?

Meta şirketinin geliştirdiği yeni bir sosyal medya platformu olan Threads, 5 Temmuz 2023 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Twitter'a benzerliği ile dikkat çeken uygulamada ana özellik kısa metinler içeren içeriklerin paylaşılmasıdır. Twitter'dan farkı ise kullanıcıların bu içerikleri daha derin ve uzun olarak paylaşabilmeleridir. Threads'te karakter limiti 500 kelimedir. Metinlerinize ek olarak 5 dk'ya kadar videolar ile de metinlerinizi destekleyebilirsiniz. 100'denf fazla ülkede kullanılan ve 30 milyon kullanıcısı olan Threads'in günlük aktif kullanıcı sayısı ise 8 milyondur. 

Threads Takipçi Satın Almak Ne İşe Yarar?

Threads her gün günden güne büyüyen bir sosyal medya platformudur. Bu yeni sosyal medya platformundan yüksek takipçi sayısına ulaşmak, fenomen olmanın en hızlı yoludur. Diğer sosyal medya platformlarına göre çok daha kolay olan fenomen olmak için Threads takipçi satın al paketlerimizi inceleyebilirsiniz. 3D güvenli ödeme yöntemleri ile ödemenizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Aklınıza takılan bir soru mu var?

ROXMEDYA olarak aklınıza takılan tüm sorularınızı cevaplamak için bekliyoruz. Hemen sizde Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz...
DESTEK HATTI
3 Dakika Önce