RoxMedya

Kick Takipçi Satın Al

Kick takipçi satın al hizmetlerimiz ile Kick platformundaki canlı yayınlarınız için gerçek takipçiler alabilir ve kanalınızı büyütebilirsiniz.

10 Paket Mevcut
Genel Özellikler
Paket Detayları

Data Kalitesi

Global Kullanıcılar

Başlama Hızı

Anlık Başlar

Gönderim Hızı

Hızlı Gönderim

Garanti Süresi

Garantisizdir.

Ödeme Güvencesi

3D Güvenli Ödeme

  • %100 Gerçek Global Kullanıcılar
  • Anlık Gönderim
  • Profil linkini girmeniz yeterlidir
  • Şifreniz Gerekmiyor!
  • 3D Güvenli Ödeme
Paketinizi Seçiniz

Hizmet satın alacağınız platformu & kategoriyi seçtikten sonra size uygun miktarlı paketinizi seçin.

Gerekli Bilgileri Doldurun

İşlemlerinizi sorunsuz tamamlamak için ihtiyacımız olan bilgileri doğru giriniz.

Güvenli Ödemenizi Yapın

İster PAYTR Güvenli Ödeme, ister Havale/Eft vb. diğer ödeme yöntemleriyle ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Kick Takipçi Satın Al Paketleri

Dünyanın en önde gelen yayın platformlarından biri olan Kick'te yüksek takipçiler ile önemli gelirler elde etmek mümkün. Kick takipçi satın al paketleri ile takipçi sayınızı organik bir şekilde arttırabilir ve kanalınızın öne çıkmasını sağlayabilirsiniz. Global kullanıcılar ile gelen takipçiler kanalınızın daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlayacaktır. Anlık olarak başlar ve hızlı bir şekilde gönderilir. Ayrıca, 3D güvenli ödeme yöntemi ile de ödemelerinizi gerçekleştirebilir, tüm bu işlemlerinizi tamamlarken herhangi bir şekilde hesabınızın şifresini paylaşmanıza gerek kalmaz. 

Kick Abonelik Ücreti Ne Kadar?

Kick'te abonelik ücreti 5 dolardır. Bu platformun bu kadar çok popüler olmasındaki en büyük etken abonelik ücretlerinin getirisinin yüksek olmasıdır. 5 dolar karşılığında izleyiciler yayıncılara destek olabilir ve bu gelirin %95'i yayıncıya gider. %5'lik kısmı ise Kick platformuna gitmektedir. Kick takipçi satın al paketlerimiz ile sizler de takipçi sayınızı önemli ölçüde yükseltebilir, kanalınızın öne çıkan kanallar arasına sokabilirsiniz. Bu sayede, yeni takipçiler elde etmeye devam ederek kanalınızı büyütebilirsiniz.

Kick Yayın Açma

Kick yayın açmak oldukça basit birkaç adımdan oluşmaktadır. Bu noktada önemli olan kısım ekipmanlarınız ve ekipmanlarınızın ayarlarını yapmaktır. Kick'te yayın açarak önemli derecede gelirler elde edebilirsiniz. Bu gelirlerin en büyük oranı ise abonelerden gelmektedir. Abone sayınızı arttırmak için takipçi sayınızı yükseltmelisiniz. Kick takipçi satın al hizmetimizi kullanarak takipçi sayınızı yükseltebilir, takipçilerinizin abone olma ihtimalini de arttırabilirsiniz. 

Aklınıza takılan bir soru mu var?

ROXMEDYA olarak aklınıza takılan tüm sorularınızı cevaplamak için bekliyoruz. Hemen sizde Müşteri Hizmetlerine ulaşabilirsiniz...
DESTEK HATTI
3 Dakika Önce